image_not_found

Naše služby

Medzi naše služby, ktoré klienti najčastejšie využívajú patria hlavne:

Logo & Firemná identita

Prvý dojem vždy zaváži. Navrhujeme profesionálne logá pre Vaše projekty. Z vybraného variantu následne spracujeme firemnú identitu a aplikujeme Vaše nové logo na vizitky, bannery, dokumenty, sociálne siete či bannery.

Webdesign & UX

Kvalitný webdesign zvyšuje Vašu dôveryhodnosť. Prispieva tiež k lepšej prehľadnosti a navigácii na stránke. Je dôležité, aby mali Vaši zákazníci príjemný pocit pri interakcii s webom. Toto všetko sú faktory, ktoré Vám budú prinášať zisk a vďaka ktorým predbehnete konkurenciu.

Programovanie

Tvoríme firemné webstránky, e-shopy, portály, CRM systémy a mnoho ďalšieho pomocou najnovších technológií. Využívame PHP, Javu, React, Angular, Vue, Gatsby a ďalšie. Prepracované SEO Vás zas posunie na popredné miesta vo vyhľadávačoch.

‌Mobilné aplikácie

Design a development mobilných appiek pre platformy Android, iOS a multiplatformovo vďaka React a Angular. Buďte k Vašim zákazníkom bližšie ako kedykoľvek predtým s aplikáciou od Naradesign.

User Experience (UX)

UX analýza

Je veľkou výhodou, keď sú Váš web alebo mobilná aplikácia navrhnuté takým spôsobom, že uľahčujú návštevníkom akcie, ktoré od nich očakávate. Či už ide o nákup, registráciu alebo čítanie článkov. Vďaka tomuto prístupu vieme z Vášho webu vyťažiť maximum. Vychádzame z analýzy konkurencie a správania Vašich potenciálnych zákazníkov.

UX implementácia

Na základe UX analýzy tvoríme prototypy (wireframes), ktoré dôkladne testujeme. Keď sme si istí, že je to najlepší možný spôsob realizácie, ktorý Vám prinesie želané výsledky, spracujeme samotný webdesign. Všetko na pixel presne.

image_not_found

Navštívte náš agentúrny web: